راهنمای خرید فایل ها !
برای خرید محصول ، بر روی دکمه خرید کلیک کنید تا به صفحه پرداخت منتقل شوید . پس از اتمام فرآیند خرید و پرداخت آنلاین ، لینک دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت .لینک دانلود محصول تا مدت مشخصی معتبر می باشد و پس از 24 ساعت یا هر مقداری که مدیر سایت تعیین کرده باشد ، منقضی خواهد شد . یک لینک دیگر به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد ، لذا در وارد کردن ایمیل خود دقت کافی را داشته باشید .

۲۴ مهر ۱۳۹۴   تراکنش ناموفق

تراکنش شما ناموفق بود، لطفاً دوباره تلاش کنید

کاربر گرامی توجه کنید که اگر خرید شما ناموفق بود و مبلغی از حساب شما کسر شده به منزله دزد بودن ما نیست ! لطفا وقتی خریدی در اینترنت میکنید و چنین مشکل به وجود می آید به مدیر سایت فحاشی نکنید !

اگر پولی کسر شده لطفا صبور باشید چون 99.9 درصد مواقع از طرف بانک مرکزی به صورت کاملا خودکار برگشت داده میشه و به حساب شما واریز میشه !

بعضاً دوستانی پیدا میشن که اول بدون هیچگونه پیگیری از طرف مدیر سایت فقط یاد گرفتن فحاشی کنن و به خودشون اجازه بدهند الفاظ رکیک بکار ببرند !

اگر تا 72 ساعت بعد از خرید مبلغ شما برگشت نخورد با مدیر سایت ارتباط برقرار کنید تا از طرف بانک پیگیری های لازم انجام شود .

تشکر از شما کاربر محترم

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به رام فـا | مرجع فایل فلش های فارسی و رسمی بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت .

دانلود رام فارسی,دانلود فلش,رام فارسی,دانلود فایل فلش فارسی

انواع رام,دانلود فلش گوشی,دانلود رام گوشی,رام اندروید

خرید آنلاک,خرید فلش,خرید رام گوشی,دانلود رام اندروید